Hakkımda

Uzun yıllar dede mesleğim olan kuyumculuk sektöründe dükkan işlettikten sonra sektördeki daralmadan dolayı araverip kira gelirlerine yöneldim. Kiradaki yerlerimizin gelirlerini takip ederken vaktimin çok olmasının avantajı ile birçok dernek ve vakıfta görev aldım . Yaklaşık 10 senedir Ankara valiliği il insan hakları kurul üyesiyim . 3 kez seçim bir kez hayırsever kontenjanından Ankara valiliği sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı mütevelli heyet üyeliği yaptım bu seneki onay süreci uzadığı için henüz belli olmadı olumlu netice gelirse hayırsever olarak tekrar mütevelli heyetinde görev yapacağım. 2013 yılından beri gönüllü olarak çok sayıda projede yer aldığım Türk Kızılayı Ankara şubesinde 2016 yılından beri proje koordinatörü olarak Ankara’daki mülteciler konusunda çalıştım 2020 Ocak ayı itibari ile sona eren projeden sonra alanında uzman olan ekibimiz şube yönetimi tarafından dağıtılması ile gönüllü ve koordinatörlük yaptığım saha çalışmalarıma ara vermek zorunda kaldım.

Sivil toplum kuruluşlarında sahada çalışmalar yaparken kendi işlerimi ihmal ettiğimi fark etmediğimi idrak edince ihmal ettiğim alanlara yönelip hayat okulunda öğrenmeye ve uygulamaya devam ediyorum .

Topluma hizmet etmek için yapılacak çok şey var yeter ki ekip olup ortak hedeflerde buluşacağınız insanlarla beraber olun …

Her gün yeni şeyler öğrenmek çok keyifli …

Nedim Çalapkulu

Tel: 0 533 3551652

e-mail: nedim@nedim.com.tr